Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Bende bij veel shoarmazaken

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
2 reacties
26 mei 2011 15:44 uur

AMSTERDAM - Bijna de helft van de shoarmazaken voldoet niet aan de hygiëne-eisen. De laatste tien jaar zijn gemiddeld in 42 procent van de gecontroleerde shoarmazaken overtredingen van de regels geconstateerd.

Dat blijkt uit gegevens van de Voedsel en Warenautoriteit (nVWA), bericht weekblad Elsevier deze week.  De zwaarste straf die de nVWA kan opleggen is sluiting van een zaak. Sinds 2008 heeft de Warenautoriteit dat 45 keer een zaak gesloten. In de gesloten bedrijven waren de misstanden zo groot, dat er een direct gevaar voor de volksgezondheid bestond. Uit de processen-verbaal over de sluitingen blijkt onder meer dat er ratten en muizen door keukens liepen en spinnen in het eten zaten.

De VWA controleert jaarlijks gemiddeld 30.000 horecabedrijven. De autoriteit wilde nooit bekendmaken wat de resultaten van die inspecties zijn. Na een beroep van Elsevier op de Wet openbaarheid van bestuur, zijn de gegevens toch vrijgegeven.

 

Bron: Snack Koerier

2 Reacties

Nu die vieze islamitische slagerijen nog
Bennie @ 27-05-2011 12:21 uur
Dat is door ons slagers al jaren lang bekend.Controle krijgen die lieden wel maar er wordt verder ook niets ondernomen tegen hen . Men is bang!!!!
Als bij ons NEDERLANDSE slagers een tegeltje uit de muur ontbrak moest je het laten maken ( TERECHT !!!!!) bij de volgende controle een bekeuring.Daar hebben ze in die eet gelegenheden geen last van. Want de inspectie durft gewoon niet. Tot er eens een fijne Salmonella explosie uit breekt. Dan is het weer Maar maar maar!!!!!.Al zoveel jaren gezien ,geroken ,en gehoord . Laf laf laf!!!!!Van de Inspectie.
Koos van Schaik @ 31-05-2011 15:32 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl