BREDA - Snackfabrikant Beckers voegt de kantoren in Utrecht en Leuven samen tot één hoofdkantoor in Breda. Dubbele functies woren geschrapt.
Moederbedrijf Koninklijke Wessanen heeft dat maandag bekendgemaakt. Op het nieuwe kantoor in Breda komen ruim honderd mensen te werken.
Beckers wil groeien en kiest daarom voor een hoofdkantoor voor de hele Benelux, legde de directie uit.
Personeelskosten besparen
Het bedrijf meent bovendien op personeelskosten te besparen door dubbele functies te schrappen. Om hoeveel banen het gaat, kon het bedrijf maandag niet zeggen. De verwachting is dat vrijwel iedereen meeverhuist naar het nieuwe kantoor, aldus een woordvoerder.
De streefdatum voor de verhuizing is 1 december. Een definitieve locatie moet nog gekozen worden.
Staking
Twee jaar geleden verplaatste Beckers de productie van Tilburg naar Deurne. Het personeel was daar tegen en kondigde toen een staking af. Wessanen en de vakbonden bereikten daarop een akkoord over een sociaal plan.
Lees ook:
Beckers wil HiFri ook voor consumenten (26 maart 2009)
Frikandel is crisisproduct (fotoverslag bij Beckers) (19 maart 2009)
Staking Beckers voorbij (7 juni 2007)
Bekijk ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over Beckers






