ENSCHEDE - De rundveeslachterij Weyl Beef Products uit Enschede is failliet verklaard. Dat heeft de rechtbank in Almelo vrijdag bevestigd. Bij het bedrijf werkten 650 mensen.
Curatoren zijn bezig met overnamekandidaten voor de slachterij, die twee productielocaties heeft (Enschede en Nordhorn). Deze week vroeg de slachterij al uitstel van betaling aan bij de rechtbank. Uiteindelijk besloten de bewindvoerders de stekker eruit te trekken.
Vertrouwen
Volgens de curatoren hebben de banken het vertrouwen opgezegd in Weyl Beef Products. De bewindvoerders verklaren dat er geen omzetproblemen waren bij het bedrijf. Ze willen zich niet uitlaten over de exacte oorzaken van het faillissement. Voor de 650 werknemers is geen sociaal plan.
Er hebben zich al meer dan tien overnamekandidaten gemeld. De curatoren zijn nu met hen in gesprek over een eventuele doorstart. De curatoren hopen binnen twee weken meer duidelijkheid te kunnen geven
Lees ook:
Weyl Beef vraagt uitstel van betaling (20 mei 2010)
Weyl Beef stopt met slachten (19 mei 2010)
Man (29) komt om in slachterij Weyl Beef Products (10 mei 2010)
Slachterij Weyl ziet omzet stijgen (22 april 2010)
Weyl in zee met Müller (4 februari 2010)
Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Meer berichten over Weyl
Bron: ANP




