Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Weer massa-ontslag bij Johma

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
10 maart 2010 11:22 uur
Weer massa-ontslag bij Johma

LOSSER – Saladefabrikant Johma schrapt zeventig van de 208 banen in Losser. Het zullen vrijwel allemaal gedwongen ontslagen zijn.

Aanleiding voor het ontslag is het wegvallen van de productie voor de Duitse saladefabrikant Nadler, die haar productie verplaatst naar eigen land. Daardoor verliest Johma 40 procent van het productievolume in Losser.

Nieuwe eigenaar
In april 2009 werd bekendgemaakt dat er tientallen arbeidsplaatsen zouden worden geschrapt. Ook dat was vanwege de verplaatsing van productie naar Duitsland.

Gilde Equity Management Benelux kocht in november Johma van Uniq, dat ook eigenaar is van Nadler. Eric Bras werd recentelijk aangesteld als nieuwe hoogste baas bij Johma.

Lees ook:
Erik Bras nieuwe directeur Johma (17 februari 2010)
Gilde koopt Johma voor € 20 miljoen (17 november 2009)
Vijftig man eruit bij Johma (19 mei 2009)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over Johma

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »