Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Van Ruiten stapt in maaltijden

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
20 oktober 2009 10:44 uur
LEEUWARDEN – Van Ruiten Food introduceert twee nieuwe lijnen diepvriesmaaltijden: Wokrs en Dinnrs.

Het is voor het eerst dat het vleesbedrijf in complete maaltijden stapt, met eigen merklabels Wokrs en Dinnrs. Het bedrijf leverde al wel vlees(producten) en maaltijdcomponenten.

Beide maaltijdconcepten zijn gericht op consumenten met een gezonde leefstijl. Zowel Wokrs als Dinnrs heeft een mix van verse groenten, mals vlees en kruiden. Met vijf tot zeven minuten roerbakken zijn de maaltijden klaar.

Wokrs is een range wokmaaltijden voor twee personen in 475 grams blokzakverpakking in de smaken Hollands, Français, Méditerrannée en Asia.

Dinnrs is een range vierpersoons familiemaaltijden (675 gram) in de smaken Chinese Wokschotel en Italiaanse Vleesschotel

Met deze convenience-concepten, leverbaar in diverse retailketens in Nederland, speelt Van Ruiten Food in op de vraag naar gezonde en makkelijk te bereiden diepvriesmaaltijden.

Lees ook:
Maaltijd warmt zichzelf op (10 augustus 2009)
Wokflakes nieuw vleesproduct Van Ruiten (19 november 2007)
Rötgers naar Van Ruiten Food (2 februari 2007)

Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over Van Ruiten
Alle berichten over maaltijden
Alle berichten over convenience

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »