Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Stropers betrapt op Veluwe

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
22 december 2006 10:00 uur
Stropers betrapt op Veluwe

ARNHEM - Het Gelderse milieurechercheteam heeft een Arnhemse man van 52 jaar en zijn 59-jarige vriendin aangehouden op verdenking van stropen in de Veluwse bossen.

Dat meldt de Telegraaf. Het tweetal heeft bekend twee wilde zwijnen, een hertekalf en vijftien konijnen voor eigen gebruik te hebben gestroopt.

Jachtopzichters van onder meer De Hoge Veluwe en Natuurmonumenten hadden begin dit jaar al de indruk dat er in de buurt van zweefvliegveld Terlet werd gestroopt.

Zij vonden ingewanden en foetussen van wilde zwijnen en voerplekken om wild te lokken. Vanaf september had een politieteam de zaak in onderzoek.

Lees ook:
Het Meat&Meal-jaaroverzicht

"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »