Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Snacks voor fitness bij snackbar

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
20 november 2009 12:11 uur
Snacks voor fitness bij snackbar
DEURNE - Een snackbar-eigenaar in Deurne heeft in zijn zaak hometrainers neergezet. Zo kunnen klanten als ze een kroket, broodje hamburger of nasibal hebben besteld, de calorieën er alvast aftrainen.

Kenny van den Berkmortel van De Snackbar noemt de nieuwe service Frietness, meldt het Eindhovens Dagblad. 'Ik baalde om mezelf iedere keer te moeten verdedigen wanneer het ging om mijn producten', stelt hij. 'Het gaat tegenwoordig alléén maar over gezond, overgewicht en afvallen.'

Doortrappen
Hij ontwikkelde daarom ‘frietness’ om verantwoord te kunnen snacken. In plaats van passief op een bankje te wachten op de bestelling, stappen klanten nu gewoon de hometrainer op. De bestelling wordt tot bij de trainers gebracht, zodat klanten al etend kunnen doortrappen.

Een broodje hamburger en een nasibal doen elk zo’n 300 kcal per 100 gram en saté met saus 226 kcal. per 100 gram. De menukaart geeft voor elke snack aan hoeveel minuten 'frietness' nodig is als ‘tegenprestatie’.

Vanwege het succes is het aantal hometrainers inmiddels van vier naar tien uitgebreid. 'Ik heb verder twee roeiapparaten en een crosstrainer op het oog. Misschien moet ik een stukje van ons magazijn hiervoor opofferen'.

Bekijk het filmpje

Lees ook:
Kroket en frikandel worden gezonder (18 november 2009)
Paul de Leeuw beloont met snacks (25 september 2009)
Snacks op sterk water (17 september 2009)
'Bewegend varken geeft beter vlees' (25 mei 2007)

Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over snacks
Alle berichten over bewegen

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »