Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Slager Tiny (87) wil niet stoppen (video)

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
14 november 2011 09:05 uur

AMSTERDAM - Het is een begrip in de buurt: slagerij Korrel van de gelijknamige familie die op de kop af 65 jaar in Betondorp zit. Gerard Korrel (62) nam jaren geleden de slagerij over van zijn ouders. En zijn vitale 87-jarige moeder Tiny helpt nog steeds in de zaak.

Tiny maakt nog wekelijks tien liter soep voor de verkoop, wast de jurken en schorten én helpt nog elke zaterdag in de winkel. Ze woont al 65 jaar bij de slagerij. 'Tot voor kort hielp mijn zusje van 75 ook regelmatig, maar die kan het vanwege gezondheidsredenen niet meer,' laat ze De Telegraaf weten. 

Lees hier het hele artikel in De Telegraaf.

Kijk hier voor een filmpje over de slagerij uit 2009

 

 

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »