Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Reünie SVO op 17 november

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
1 reacties
20 augustus 2010 13:29 uur
Reünie SVO op 17 november

UTRECHT - SVO houdt op woensdag 17 november in Boerderij Mereveld in Utrecht een reünie en een congres voor afgestudeerden aan de SVO-dagschool.

'Van 1971 tot de eeuwwisseling heeft deze opleiding ambassadeurs voor het slagersvak voortgebracht, maar ook zijn veel oud-leerlingen succesvol doorgegroeid naar allerlei aanverwante (vers)sectoren,' laat een woordvoerder van SVO weten. Mede op initiatief van een aantal oud-deelnemers organiseert SVO deze bijzondere gelegenheid.

Het programma staat in het teken van ontmoeten, herinneringen ophalen met oude vrienden, jaargenoten en (oud)docenten, geïnspireerd raken door topsprekers en genieten van een culinaire afsluiting.

Degenen die afgestudeerd zijn aan de SVO-dagschool en vragen hebben of zich willen aanmelden kunnen een mailtje sturen naar: secretariaat@svo.nl. Meer informatie over het programma is binnenkort te vinden op www.svo.nl.

Lees ook:
Vakwedstrijden bij open dagen SVO (22 januari 2010)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Meer berichten over SVO

1 Reacties

Een goed initiatief, wens iedereen het beste, vooral Frits Eckenhausen en Rene Gulje. Een hele leuke dag toegewenst. Helaas kan ik niet komen gezien de afstand ( Australia ).
Succes.
Dick de Jonge @ 27-08-2010 05:59 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »