Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Nieuw: Halve kroket

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
21 januari 2010 10:58 uur
Nieuw: Halve kroket

SCHIEDAM – Snackproducent Oma Bobs in Amstelveen heeft voor Cateraar Prorest een halve kroket ontwikkeld.

De halve snack maakt deel uit van een nieuwe lunchformule van Prorest waarbij een werknemer op jaarbasis 24.000 calorieën kan besparen.

De Optimaal lunchformule ( het ‘Optimaaltje’) bestaat uit vijf wisselende producten voor de lunch. Een drankje, soep, een warme versnapering (b.v. een halve kroket), een koude versnapering (bv. een broodje of een salade) en een drie-uurtje. Het lunchmenu is gebaseerd op de Schijf van Vijf en zo samengesteld dat het maximaal 500 kcal bevat.

De halve kroket staat figuur voor kleinere hoeveelheden. Vooralsnog is Prorest de enige cateraar in Nederland die halve kroketten aanbiedt.

23 kroketten
Jaarlijks eet 63% van de Nederlandse medewerkers wel eens een snack op het werk. Elke werknemer is jaarlijks goed voor 23 kroketten Een halve kroket van 50 gram (90 kcal) smaakt volgens Prorest net zo goed en heeft dezelfde smaaksensatie, maar bevat fors minder kilocalorieën, dan een hele van 100 gram (170 kcal).
 

Lees ook:
12.000 kroketten op weg naar Vancouver (31 december 2009)
Kroket en frikandel worden gezonder (18 november 2009)
Gezonde Febo-kroket heet 'Vitaaltje' (21 augustus 2008)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over kroketten
Alle berichten over gezondheid

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »