Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Morrisons neemt bedrijf Vion over

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
1 reacties
02 februari 2012 15:42 uur
Morrisons neemt bedrijf Vion over

WINSFORD – Vion Food UK heeft een verwerkings- en verpakkingsbedrijf voor varkens- en lamsvlees in Het Britse Winsford verkocht aan supermarktketen Morrisons.

Morrisons hoopt het verpakkingsbedrijf in Winsford uit te breiden met een afdeling voor het rundvlees en de productie in het algemeen op te voeren. Om dat te bereiken wil de supermarktketen €440 miljoen in de vestiging investeren, meldt agd.nl.

Morrisons is de enige grote Britse supermarktketen met uitgebreide eigen productiebedrijven voor verse voedingswaren waaronder vleesfabrieken en bakkerijen. Ook heeft het bedrijf in al haar grote vestigingen een verse slagerij-afdeling.

De ruim 300 werknemers van de fabriek komen op de loonlijst van Morrisons. De productie van Vion zelf wordt naar andere Britse vestigingen overgeheveld. ‘Dat leidt tot grotere operationele efficiëntie en zorgt er ook voor dat de verpakkingsactiviteiten van Vion beter aansluiten bij de vraag van de markt,’ aldus Vion Food UK.

 

Bron: www.agd.nl

1 Reacties

Is ze weer @Zev, nog even, bijna thuis. @Heer Lot, dank voor je tijd en belangstelling, waar ben je geseewt? @Gingy, dankjewel @Morgaine, weet je, toen ik voor mijn eindexamen een scriptie moest schrijven toen deed ik iets gewaagds Puntenscoren deed je door een boek te pakken, dat aan flarden te lezen en het daar over te hebben. Leraren Nederlands zijn er gevoelig voor. Maar ja, ik wilde het weer anders, en zo. Ik heb geschreven over Parfum en daar werkelijk (op mijn schoolse manier) research voor gedaan, een jaar lang. Ik heb met een Neus gesproken en ik heb er heel wat over gelezen. Vanuit verschillende disciplines. Heel interessant, dat wat een geur aantrekkelijk' maakt.
mala @ 07-05-2012 05:25 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »