Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

British Airways schaft maaltijden af

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
30 juli 2009 09:59 uur
British Airways schaft maaltijden af

LONDEN – Wie korter dan twee uur met British Airways vliegt, krijgt geen eten meer aan boord. Het noodlijdende BA schaft de gratis maaltijden af.

De luchtvaartmaatschappij hoopt met de maatregel. 26 miljoen euro te besparen.

Na 10.00 uur krijgen de passagiers enkel nog drankjes en snacks. Wie in een hogere klasse zit, zal wel nog kunnen genieten van een gratis maaltijd.

Lees ook:
British Airways schrapt rundvlees van menu (21 mei 2008)
Virgin schrapt verpakking in vliegtuig (18 augustus 2008)
Beter Leven-kalfsvlees bij KLM business class
(19 juni 2009)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Meer nieuws over maaltijden in vliegtuigen

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »