Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

90-jarige slager rolt rollades

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
1 reacties
21 december 2010 11:32 uur
90-jarige slager rolt rollades

HAAKSBERGEN - Hij is negentig, maar rolt nog dagelijks rollades. Voormalig slager Frans ter Huurne is nog lang niet uitgekeken op het slagersvak.

'Dag opa!', klinkt het meermaals in de koude ruimte van het Slachthuis Haaksbergen. De negentigjarige Frans ter Huurne staat achter een tafel die bezaaid is met stukken vlees.

Wie met kerst rollade op het menu heeft staan heeft grote kans dat het opgerolde stuk vlees gemaakt is door Ter Huurne. Honderden rollades komen van zijn hand. De voormalig slager rolt en knoopt er deze donkere dagen voor kerst dan ook flink op los.

Lees hier het artikel in TC Tubantia

Lees ook:
90-jarige slager nog actief - film- (19 november 2010)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Meer berichten over rollade

 

Bron: TC Tubantia

1 Reacties

Als Vleesmagazine voor de totale slagers- en vleessector, zou het toch wel leuk zijn als u bij dat hele leuke artikel van voormalig slager Frans ter Huurne een ambachtelijk geknoopte rollade had geplaatst en niet een rollade in een netje. Dit doet het ambacht geen goed. In de ambachtelijke slagerij worden alle rollades nog geknoopt met een rolladetouw en niet in een rolladenet geperst. Jammer, gemiste kans om het vak te promoten.
Ambachtelijk slager Gerard Vreeburg.
Slagerij Vreeburg in Voorburg @ 27-12-2010 15:46 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »