Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

‘Vet eten kan tot diabetes leiden’

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
28 december 2005 00:00 uur
De onderzoekers identificeerden een gen dat een enzym produceert waardoor cellen in de alvleesklier glucose herkennen en insuline gaan afscheiden. De werking van het enzym wordt minder als iemand vet eet. De leider van het onderzoek, dr. Jamey D. Marth, schreef in zijn artikel in het vakblad Cell dat het misschien mogelijk is middelen te ontwikkelen die de werking van het enzym verbeteren. (ANP)

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »