Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Advocaat: 'Friesland Vlees 'besmet' door Verburg'

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
13 juni 2008 13:50 uur
Advocaat: 'Friesland Vlees 'besmet' door Verburg'
DEN HAAG - Afnemers van leverancier Friesland Beef willen geen vlees meer van runderen die geslacht zijn bij Friesland Vlees

Dit omdat de slachterij na de uitzending van Buitenhof 'besmet' zou zijn geraakt. Dat zei de advocaat van de slachterij vrijdag 13 juni voor de rechtbank in Den Haag.

Friesland Vlees stelt zo'n 55.000 euro schade per week op te lopen door uitspraken van minister Verburg (LNV) over het bedrijf. Het bedrijf eist dan ook dat ze haar uitspraken terugneemt, meldt ANP

'Afnemers waren bang voor de reacties van de consument', aldus de advocaat. Hierdoor is bij Friesland Vlees een groot deel van de productie stil komen te liggen.

Zoals bekend kondigde Verburg 6 april in tv-programma Buitenhof een permanente poortcontrole bij het slachthuis in Leeuwarden aan. Dit nadat een klokkenluider haar had verteld over misstanden tijdens veetransporten naar het slachthuis. Tijdens de AID-controles werden echter geen misstanden geconstateerd.

Lees ook:
Wildeboer: ‘goed gevoel’ na kort geding (13 juni 2008)

En ook:
Dochter sleept Aaldert Wildeboer voor rechter (12 juni 2008)
Kort geding Friesland Vlees: 13 juni (29 mei 2008)
Verburg belt Wildeboer (8 mei 2008)
Wildeboer verliest grote klanten (7 april 2008)
Slachterij Wildeboer permanent onder toezicht (7 april 2008)

Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over Wildeboer

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl