Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Ad Kon laat zich de mond niet snoeren

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
11 januari 2006 14:02 uur
Ad Kon laat zich de mond niet snoerenBARNEVELD - Voorzitter Ad Kon van de Nederlandse Vakbond Pluimveehouders heeft alle NAW-gegevens vernietigd van de driehonderd mensen en organisaties die via de website van de vakbond een steunbetuiging hadden ingestuurd. Kon noemde Wakker Dier een criminele organisatie en kreeg daarvoor veel steun. De rechter wil dat hij de uitspraak rectificeert.

Kon zegt de gegevens te hebben vernietigd om te voorkomen dat ze in handen vallen van Wakker Dier. 'Ik wil niet dat de mensen die hun steun aan mij betuigden in gevaar worden gebracht.' Wakker Dier eiste dinsdag in een kort geding alle namen en adressen op van deze mensen, om later te kunnen controleren of de NVP ze een rectificatie per aangetekende post heeft gestuurd. Dit laatste was ook een eis van de dierenrechtenorganisatie.

Bang dat hij door het vernietigen van de gegevens in de problemen komt, is Kon niet. 'Bovendien kom ík liever in de problemen, dan dat ik mijn achterban in gevaar breng.' Volgens hem is de angst onder NVP-leden, dat activisten van Wakker Dier repressailles nemen tegen de mensen die een steunverklaring invulden, groot.

Zelf schuwt hij kritiek op Wakker Dier in de toekomst niet, al zegt hij wel zorgvuldiger om te zullen gaan met zijn woordkeuze. 'Maar ik zal me blijven verweren tegen organisaties als deze. Als niemand er ooit iets van zegt, blijven ze doorgaan met hun praktijken.' Kon zegt zich in de toekomst dan ook zeker niet te onthouden van uitspraken. 'Ik laat mij de mond niet snoeren.'

Lees ook:

Wakker Dier wint eis tot rectificatie

Vandaag uitspraak in kort geding Wakker Dier-NVP

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl