Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Gevild: Niet lekker, geen vlees

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
01 april 2006 14:03 uur

Niet lekker, geen vlees

Ik zeg het nu maar eens: ik vind Valess gewoon níet lekker. Dat moest er al een tijdje uit. Maar ik durfde niet zo goed, want sinds de komst van de in de hemel geprezen vleesvervanger is iedereen er zo vreselijk lyrisch over. Ik dacht in het begin ook zo, maar ik werd meegenomen op de golven van de halleluja-roepende media die ongetwijfeld in vervoering zijn gebracht door de slimme campagne van Campina.

Die ‘Campina-campaigners’ riepen dat er eindelijk een lekkere vleesvervanger was. De media namen het klakkeloos over (zoals ze zo vaak doen, want eigen onderzoek is er op wat uitzonderingen na niet meer bij) en de consument stopte het winkelwagentje vol met van die paarse pakjes.

Ik beken: ik heb het ook gedaan. Ik heb de kipvariant gehad en de visvariant, of althans wat daar op moest lijken. Mijn oudste zoon, zag mijn gezicht en zei: ‘niet meteen uitspugen, eerst écht proeven’. Daar had hij mij te pakken: dat leer ik mijn kinderen namelijk ook. Ze moeten eerst vijf keer iets hebben geprobeerd en als ze het dan echt niet lekker vinden, gooien we het van het menu af.

Nu moest ik nóg vijf keer Valess kopen en opeten. Ik heb het gedaan, echt met de beste wil van de wereld heb ik het geprobeerd en ik heb écht getracht het lekker te gaan vinden. Het is helaas niet gelukt. Zelfs op de Huishoudbeurs, vorige maand, ben ik nog de nieuwe variant Indonesische filets gaan proeven. Maar zelfs de stevige kruiden konden mij niet over de streep trekken.

Sorry Valess, ik heb het geprobeerd maar ik vind het niet lekker, geen vlees.

Caroline van der Plas

Reageer

(Meat & Meal 03, april 2006)

Klik hier om de eerder verschenen columns te lezen

"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl